Hakkımızda

Hakkımızda

  Firmamız 1993 yılında kurulmuştur. İş hayatına perakende sektöründe başlamıştır. Daha sonraki yıllarda toptan perdelik ve döşemelik kumaş satışına başlamıştır. Firmamız yurtiçinde ve yurt dışında satış ağına sahiptir. Perakende sektöründe de mağazalaşma projesine başlamıştır. Firmamızın şuan iki adet Bursa da olmak üzere iki adet perakende satış mağazasına sahiptir. Bu sayıyı ilerleyen yıllarda 20 mağazaya çıkarmak istiyoruz.

Firmamız ayrıca yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 250 noktada satış ağına sahiptir. Bu noktalara Kesim sistemi (cutting) ile satış yapmaktadır. Firmamız sektördeki bütün yenilikleri takip etmekte ve hızlı bir şekilde uygulamaktadır. Tedarikçilerimizle entegre çalışmaktayız. Yurtiçinde yurt dışında fuarlara katılımcı ve ziyaretçi olarak katılmaktayız. Türkiye de ki  Evteks fuarına 13 yıldır katılmaktadır. Önümüzdeki yıllarda Almanya başta olmak üzere Brezilya, Rusya, Fas ve Çin de fuarlara katılma programlarımızda vardır. Ayrıca yurt içindeki satış noktamızı da 2 yıl içinde 300 müşteri portföyüne çıkarma planlarımız içindedir. Yurtdışında çalışma şeklimiz ise bayilik olarak ya da direk dağıtıcı olarak çalışmaktayız.

Firmamız pazarlama firması olduğu için esnek bir yapıya sahiptir. Hızlı bir şekilde yenilikleri gözlemleyip çok hızlı uygulamaya geçire bilmektedir.

Firmamız markalaşmaya büyük önem vermiş. Şuan yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 4 adet markamız vardır. Hilal Mefruşat, Dale Fabrics, Mahrem, Kumaş Vadisi. Ürünlerimizi kendi markamızla satmaktayız. Markalaşmaya ciddi yatırımlar yapmaktayız. (Reklam, İnsört, Mesaj, Vs.)